SYNERGY LIFT
Pociťte sílu výrobků řady Synergy Lift, která díky dlouhotrvajícímu liftingovému efektu regeneruje pleť a chrání ji před stárnutím buňek. Hned po první aplikaci aktivní látky vypínají, redukují vrásky, pleť zanechávají pevnější, mladší a zářivější. Vstupte do světa SYNERGY, kde se spojuje inovace a efektivita. V tomto světě existuje nechirurgický lifting a Vaše pokožka je odrazem síly a dlouhověkosti. Objevte svět, ve kterém všichni budou obdivovat Vaši tvář, pohled a vnitřní jas.
SYNERGY LIFT ® je výsledkem dlouhodobého propracovaného výzkumu firmy Maystar. Exkluzivní složení této řady zvýrazňuje obličejové rysy a odstraňuje vrásky z více než 60 %. Omlazuje a čistí Vaši pleť.
Řada Synergy Lift obsahuje vysokou koncentraci SYN ® AKE, revolučního tripeptidu, který má stejné účinky jako Waglerin 1 – peptid, který byl izolován z jedu jihoasijského hada – “Tripodolaemus Wagleri – Chřestýšovec Waglerův”. Tento svalový blokátor zmírňuje vrásky, zanechává pleť hladkou a zabraňuje tvorbě nových vrásek.
Řada Synergy Lift také obsahuje patentovanou technologii MAYSTAR ® LIPOSLIM, která pomáhá eliminovat nahromaděný tuk a tekutiny, zejména v oblasti pod bradou a zvýrazňuje obličejové kontury. Nejnovější generace peptidů a mikročistících aktivních složek obsažených v této řadě hned od prvního použití zmenšují otoky očních víček a obličej zanechává vyčištěný a zpevněný. Díky příjemné vůni Vám řada Synergy Lift pomáhá relaxovat a zanechává zářivý vzhled.

Počet produktů: 8